NSP15AJB-13R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NSP15AJB-13R
JLCPCB Part #
C1405380
Package
Plugin,D12.5xL48mm
Description
-55℃~+155℃ 13Ω 15W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS