SR1210FR-7W15RL
MFR.Part #
SR1210FR-7W15RL
JLCPCB Part #
C6683945
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS