NSP15AJB-36R
MFR.Part #
NSP15AJB-36R
JLCPCB Part #
C1405323
Description
-55℃~+155℃ 15W 36Ω Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D12.5xL48mm Through Hole Resistors ROHS