MFR-25FTF52-249K
MFR.Part #
MFR-25FTF52-249K
JLCPCB Part #
C1374534
Description
-55℃~+155℃ 249kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS