FMP300JB-73-270K
MFR.Part #
FMP300JB-73-270K
JLCPCB Part #
C1391395
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 3W Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS