NCR3WSKR-73-120R
MFR.Part #
NCR3WSKR-73-120R
JLCPCB Part #
C19597624
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 120Ω 3W Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS