RSF200JR-73-39K
MFR.Part #
RSF200JR-73-39K
JLCPCB Part #
C1762786
Description
-55℃~+155℃ 2W 39kΩ Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS