RT1210CRB073K3L
MFR.Part #
RT1210CRB073K3L
JLCPCB Part #
C4026682
Description
-55℃~+125℃ 250mW 3.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS