NCR3WSKR-73-100R
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
NCR3WSKR-73-100R
JLCPCB Part #
C19584848
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 100Ω 3W Carbon Film Resistor ±10% Plugin,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS