RC0201FR-07332RP
MFR.Part #
RC0201FR-07332RP
JLCPCB Part #
C5858680
Description
-55℃~+125℃ 332Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS