SR2010FK-071K2L
MFR.Part #
SR2010FK-071K2L
JLCPCB Part #
C6234546
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS