MOF4WVJT-77-10R
MFR.Part #
MOF4WVJT-77-10R
JLCPCB Part #
C3425568
Description
-55℃~+250℃ 10Ω 4W Metal Oxide Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 插件,D9xL20mm Through Hole Resistors ROHS