TC124-FR-0734R8L
MFR.Part #
TC124-FR-0734R8L
JLCPCB Part #
C1732495
Description
34.8Ω 4 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0402x4 Resistor Networks, Arrays ROHS