MOF4WVGT-77-61K9
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MOF4WVGT-77-61K9
JLCPCB Part #
C1402838
Package
Plugin,D9xL20mm
Description
-55℃~+250℃ 4W 61.9kΩ Metal Oxide Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 插件,D9xL20mm Through Hole Resistors ROHS