SQP10AJB-36K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQP10AJB-36K
JLCPCB Part #
C1398542
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 36kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS