RC0603DR-07402RL
MFR.Part #
RC0603DR-07402RL
JLCPCB Part #
C859016
Description
-55℃~+155℃ 100mW 402Ω 75V Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS