RT0603WRB0739R2L
MFR.Part #
RT0603WRB0739R2L
JLCPCB Part #
C4100174
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS