MFR25SFBE52-1K91
MFR.Part #
MFR25SFBE52-1K91
JLCPCB Part #
C1370839
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 250mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS