FMP300FRF73-475K
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
FMP300FRF73-475K
JLCPCB Part #
C1761275
Package
Plugin,D5xL15.5mm
Description
-55℃~+155℃ 3W 475kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS