5.0SMDJ26CA-AT/13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5.0SMDJ26CA-AT/13
JLCPCB Part #
C3707954
Package
DO-214AB(SMC)
Description
119A 26V 28.9V 42.1V 5kW TVS DO-214AB(SMC) Abolished Device ROHS