TC124-JR-1310RL
MFR.Part #
TC124-JR-1310RL
JLCPCB Part #
C6551907
Package
0804
Description
10Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0804 Resistor Networks, Arrays ROHS