RC2512JK-075K6L
MFR.Part #
RC2512JK-075K6L
JLCPCB Part #
C878298
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS