MFR25SFBE52-4K22
MFR.Part #
MFR25SFBE52-4K22
JLCPCB Part #
C1370041
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.22kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS