MFR25SDRF52-196K
MFR.Part #
MFR25SDRF52-196K
JLCPCB Part #
C1750270
Description
-55℃~+155℃ 196kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 插件,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS