MFP50SBRD52-9K76
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
MFP50SBRD52-9K76
JLCPCB Part #
C1776213
Package
Plugin,D2.4xL6.3mm
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS