FMP-50FRF52-27K4
MFR.Part #
FMP-50FRF52-27K4
JLCPCB Part #
C20145630
Description
-55℃~+155℃ 27.4kΩ 500mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ Plugin,D1.9xL3.4mm Through Hole Resistors ROHS