AF164-FR-0775KL
MFR.Part #
AF164-FR-0775KL
JLCPCB Part #
C1739709
Description
4 62.5mW 75kΩ 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS