MFR200FBF73-6R04
MFR.Part #
MFR200FBF73-6R04
JLCPCB Part #
C1397936
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.04Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS