AHA50AFB-100R
MFR.Part #
AHA50AFB-100R
JLCPCB Part #
C7071880
Description
100Ω 50W Wirewound Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS