MFR200DBD73-221R
MFR.Part #
MFR200DBD73-221R
JLCPCB Part #
C1393704
Description
-55℃~+155℃ 221Ω 2W Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS