AA1218FK-0731K6L
MFR.Part #
AA1218FK-0731K6L
JLCPCB Part #
C1702128
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 31.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±150ppm/℃ 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS