RSF300JT-91-130R
MFR.Part #
RSF300JT-91-130R
JLCPCB Part #
C1396270
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 3W Metal Film Resistors ±300ppm/℃ ±5% 插件,D8.5xL24.5mm Through Hole Resistors ROHS