RC1210FR-074K64L
MFR.Part #
RC1210FR-074K64L
JLCPCB Part #
C875031
Description
-55℃~+155℃ 4.64kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS