AC0402DRE07330RL
MFR.Part #
AC0402DRE07330RL
JLCPCB Part #
C20141234
Description
-55℃~+155℃ 330Ω 63mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS