FMP300FBF73-38K3
MFR.Part #
FMP300FBF73-38K3
JLCPCB Part #
C1386990
Description
-55℃~+155℃ 38.3kΩ 3W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS