MF0207FRE52-1R65
MFR.Part #
MF0207FRE52-1R65
JLCPCB Part #
C3492399
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 600mW Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS