RT0805CRD07309KL
MFR.Part #
RT0805CRD07309KL
JLCPCB Part #
C2144175
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 309kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS