AC0805FR-0725K5L
MFR.Part #
AC0805FR-0725K5L
JLCPCB Part #
C228665
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 25.5kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS