RC0805JR-07820RP
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RC0805JR-07820RP
JLCPCB Part #
C6639116
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 820Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS