YC164-FR-074K75L
MFR.Part #
YC164-FR-074K75L
JLCPCB Part #
C728905
Description
4 4.75kΩ 62.5mW 8 ±1% ±200ppm/℃ 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS