HHV-50FB-52-1M33
MFR.Part #
HHV-50FB-52-1M33
JLCPCB Part #
C1396093
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 500mW Metal Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS