MF0207FTE52-976K
MFR.Part #
MF0207FTE52-976K
JLCPCB Part #
C3561602
Description
-55℃~+155℃ 600mW 976kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ Plugin,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS