MFR1WSFBF52-240R
MFR.Part #
MFR1WSFBF52-240R
JLCPCB Part #
C1377378
Description
-55℃~+155℃ 1W 240Ω Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.3xL9mm Through Hole Resistors ROHS