AA1218JK-07100RL
MFR.Part #
AA1218JK-07100RL
JLCPCB Part #
C4031181
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±150ppm/℃ ±5% 1218 Chip Resistor - Surface Mount ROHS