RT2512FKE0751RL
MFR.Part #
RT2512FKE0751RL
JLCPCB Part #
C2141725
Description
-55℃~+125℃ 200V 51Ω 750mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS