FMP300JB-73-6K8
MFR.Part #
FMP300JB-73-6K8
JLCPCB Part #
C3573612
Description
-55℃~+155℃ 3W 6.8kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS