MFR200FBE73-6K81
MFR.Part #
MFR200FBE73-6K81
JLCPCB Part #
C1390008
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.81kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS