RL1218JK-070R025L
MFR.Part #
RL1218JK-070R025L
JLCPCB Part #
C876329
Package
1812
Description
-55℃~+155℃ 1W 25mΩ Thick Film Resistor ±2000ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS