FMP300JB-73-68K
MFR.Part #
FMP300JB-73-68K
JLCPCB Part #
C1391432
Description
-55℃~+155℃ 3W 68kΩ Metal Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS