FMP200FRF52-287R
MFR.Part #
FMP200FRF52-287R
JLCPCB Part #
C1780966
Description
-55℃~+155℃ 287Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.9xL9mm Through Hole Resistors ROHS